LQP03HQ1N3W02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP03HQ1N3W02D
JLCPCB Part #
C3910540
Package
0201
Description
1.1A 1.3nH 13GHz 20@500MHz 40mΩ Thin-Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS