LQP03HQ1N2B02D
MFR.Part #
LQP03HQ1N2B02D
JLCPCB Part #
C237382
Description
1.1A 1.2nH 13GHz 20@500MHz 40mΩ Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS