LQP03HQ10NH02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP03HQ10NH02D
JLCPCB Part #
C337934
Package
0201
Description
10nH 20@500MHz 300mA 4.5GHz 400mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS