LQP02TQ6N2J02D
MFR.Part #
LQP02TQ6N2J02D
JLCPCB Part #
C2048174
Description
1.3Ω 10@500MHz 220mA 6.2nH 7.2GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS