LQP02TQ5N1J02D
MFR.Part #
LQP02TQ5N1J02D
JLCPCB Part #
C6584765
Description
1.2Ω 10@500MHz 250mA 5.1nH 7.8GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS