LQP02TQ4N7J02D
MFR.Part #
LQP02TQ4N7J02D
JLCPCB Part #
C2048183
Description
10@500MHz 1Ω 270mA 4.7nH 8.5GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS