LQP02TN5N1J02D
MFR.Part #
LQP02TN5N1J02D
JLCPCB Part #
C2047743
Description
1.5Ω 160mA 5.1nH 6GHz 8@500MHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS