LQP02TN39NJ02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP02TN39NJ02D
JLCPCB Part #
C2048858
Package
01005
Description
1.6GHz 39nH 4@300MHz 7Ω 90mA ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS