LQP02TN30NJ02D
MFR.Part #
LQP02TN30NJ02D
JLCPCB Part #
C2049280
Description
1.8GHz 30nH 6.5Ω 6@500MHz 90mA ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS