LQP02TN20NJ02D
MFR.Part #
LQP02TN20NJ02D
JLCPCB Part #
C1332623
Description
100mA 2.25GHz 20nH 5Ω 6@500MHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS