LQP02TN1N9S02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP02TN1N9S02D
JLCPCB Part #
C1518580
Package
01005
Description
1.9nH 200mA 6GHz 750mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS