LQP02TN1N5B02D
MFR.Part #
LQP02TN1N5B02D
JLCPCB Part #
C337922
Description
1.5nH 220mA 600mΩ 6GHz 8@500MHz Thick Film Inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS