LQP02HQ9N1H02E
MFR.Part #
LQP02HQ9N1H02E
JLCPCB Part #
C2048485
Description
13@500MHz 300mA 4.9GHz 500mΩ 9.1nH ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS