LQP02HQ6N8J02L
MFR.Part #
LQP02HQ6N8J02L
JLCPCB Part #
C269802
Description
13@500MHz 300mA 400mΩ 5.7GHz 6.8nH ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS