LQP02HQ6N2J02L
MFR.Part #
LQP02HQ6N2J02L
JLCPCB Part #
C2048840
Description
13@500MHz 300mA 400mΩ 6.2nH 6GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS