LQP02HQ6N2H02E
MFR.Part #
LQP02HQ6N2H02E
JLCPCB Part #
C2048496
Description
13@500MHz 300mA 400mΩ 6.2nH 6GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS