LQP02HQ5N1H02E
MFR.Part #
LQP02HQ5N1H02E
JLCPCB Part #
C2048502
Description
13@500MHz 350mA 350mΩ 5.1nH 6.6GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS