LQP02HQ3N7C02E
MFR.Part #
LQP02HQ3N7C02E
JLCPCB Part #
C1332905
Description
14@500MHz 3.7nH 350mA 350mΩ 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS