LQP02HQ3N5C02L
MFR.Part #
LQP02HQ3N5C02L
JLCPCB Part #
C1332947
Description
14@500MHz 3.5nH 300mΩ 350mA 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS