LQP02HQ3N1C02E
MFR.Part #
LQP02HQ3N1C02E
JLCPCB Part #
C1332915
Description
14@500MHz 250mΩ 3.1nH 400mA 8.5GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS