LQP02HQ36NH02E
MFR.Part #
LQP02HQ36NH02E
JLCPCB Part #
C1857919
Description
110mA 3.1GHz 3.6Ω 36nH 9@300MHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS