LQP02HQ2N8B02E
MFR.Part #
LQP02HQ2N8B02E
JLCPCB Part #
C1332984
Description
14@500MHz 2.8nH 200mΩ 450mA 8.8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS