LQP02HQ2N4B02E
MFR.Part #
LQP02HQ2N4B02E
JLCPCB Part #
C7295790
Description
14@500MHz 2.4nH 200mΩ 450mA 9.5GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS