LQP02HQ22NH02L
MFR.Part #
LQP02HQ22NH02L
JLCPCB Part #
C3911246
Description
12@500MHz 140mA 2.26Ω 22nH 3GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS