LQP02HQ20NH02E
MFR.Part #
LQP02HQ20NH02E
JLCPCB Part #
C6287390
Description
12@500MHz 140mA 2.26Ω 20nH 3GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS