LQP02HQ1N8B02L
MFR.Part #
LQP02HQ1N8B02L
JLCPCB Part #
C1333014
Description
1.8nH 10.2GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ Thick Film Inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS