LQP02HQ1N5B02E
MFR.Part #
LQP02HQ1N5B02E
JLCPCB Part #
C6980433
Description
1.5nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS