LQP02HQ1N3W02E
MFR.Part #
LQP02HQ1N3W02E
JLCPCB Part #
C2048919
Description
1.3nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS