LQP02HQ1N3B02E
MFR.Part #
LQP02HQ1N3B02E
JLCPCB Part #
C2048969
Description
1.3nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ Thick Film Inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS