LQP02HQ18NJ02L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP02HQ18NJ02L
JLCPCB Part #
C237378
Package
01005
Description
1.63Ω 160mA 18nH 4.2GHz Thick Film Inductor ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS