LQP02HQ16NJ02E
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP02HQ16NJ02E
JLCPCB Part #
C2048241
Package
01005
Description
1.53Ω 13@500MHz 16nH 170mA 4GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS