LQM2MPZ1R5MG0L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM2MPZ1R5MG0L
JLCPCB Part #
C2050297
Package
0806
Description
1.5uH 110mΩ 50MHz 900mA AEC-Q200 ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS