LQM2HPN2R2MGHL
MFR.Part #
LQM2HPN2R2MGHL
JLCPCB Part #
C171762
Description
1.5A 1.5A 110mΩ 2.2uH 30MHz ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS