LQM2HPN1R5MGHL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM2HPN1R5MGHL
JLCPCB Part #
C2049909
Package
1008
Description
1.5A 1.5uH 2A 40MHz 65mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS