LQM21PZ1R0MC0D
MFR.Part #
LQM21PZ1R0MC0D
JLCPCB Part #
C2048993
Description
190mΩ 1uH 600mA 90MHz AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS