LQM21PN2R2MC0D
MFR.Part #
LQM21PN2R2MC0D
JLCPCB Part #
C98033
Description
2.2uH 425mΩ 50MHz 600mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS