LQM21PN1R5MCHD
MFR.Part #
LQM21PN1R5MCHD
JLCPCB Part #
C2043469
Description
1.5uH 170mΩ 400mA 400mA 40MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS