LQM21PN1R5MC0D
MFR.Part #
LQM21PN1R5MC0D
JLCPCB Part #
C576541
Description
1.5uH 325mΩ 700mA 70MHz Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS