LQM21DN2R2N00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM21DN2R2N00D
JLCPCB Part #
C2043774
Package
0805
Description
170mΩ 2.2uH 40mA 50MHz ±30% 0805 Inductors (SMD) ROHS