LQM21DH330M70L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM21DH330M70L
JLCPCB Part #
C1512142
Package
0805
Description
16MHz 2.3Ω 33uH 80mA 80mA AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS