LQM18PZ2R2MDHD
MFR.Part #
LQM18PZ2R2MDHD
JLCPCB Part #
C6287387
Description
2.2uH 250mA 470mΩ 80MHz AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS