LQM18PN4R7MFRL
MFR.Part #
LQM18PN4R7MFRL
JLCPCB Part #
C114862
Description
4.7uH 40MHz 550mΩ 620mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS