LQM18PN2R2MGHD
MFR.Part #
LQM18PN2R2MGHD
JLCPCB Part #
C337911
Description
1.05A 2.2uH 200mΩ 250mA 70MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS