LQM18PN2R2MFRL
MFR.Part #
LQM18PN2R2MFRL
JLCPCB Part #
C337910
Description
2.2uH 300mΩ 70MHz 750mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS