LQM18PN2R2MFHD
MFR.Part #
LQM18PN2R2MFHD
JLCPCB Part #
C2046248
Description
2.2uH 300mA 380mΩ 700mA 80MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS