LQM18PN1R0NC0L
MFR.Part #
LQM18PN1R0NC0L
JLCPCB Part #
C668455
Description
1uH 250mΩ 50MHz 750mA Multilayer inductor ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS