LQM18PH4R7MFRL
MFR.Part #
LQM18PH4R7MFRL
JLCPCB Part #
C1858257
Description
4.7uH 40MHz 440mΩ 70mA AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS