LQM18NN1R5K00D
MFR.Part #
LQM18NN1R5K00D
JLCPCB Part #
C882489
Description
1.5uH 25mA 35@10MHz 60MHz 800mΩ Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS