LQM18NN1R2K00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM18NN1R2K00D
JLCPCB Part #
C913662
Package
0603
Description
1.2uH 25mA 800mΩ ±10% 0603 Power Inductors ROHS