LQM18FN1R0M00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM18FN1R0M00D
JLCPCB Part #
C113093
Package
0603
Description
120MHz 150mA 150mA 1uH 260mΩ ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS